Moving Board

Işıklı ve hareketli sırtta taşınan reklam panolarıdır. Gündüz ya da gece şehirde, plajda ya da dağda hedef kitlenizin bulunduğu her yere gidebilir. Eğitimli taşıyıcı personelimiz ürününüz ya da kampanyanız hakkında bilgi verebilir, numune ya da broşür dağıtabilir. Üstelik ek bir maliyet getirmeden. Her tür kampanya, ürün ve hizmet tanıtımı konser, festival, spor aktivitesi, açılış ve organizasyonda kullanılabilinir.


▪ Ne zaman, nerede olacağına müşteri karar verir. Hedef kitle ile mesajı sizin istediğiniz yer ve zamanda buluşturur.

▪ İstenilen adette kullanma özgürlüğü ve hedef kitle ile firesiz buluşabilme özelliği sayesinde minimum maliyetle maksimum fayda sağlar.

▪ Işıklı ve hareketli yapısı ile hedef kitlenin ayağına giderek mesajınızı onlara iletir, ilgi uyandırır, fark yaratır.

▪ Bize hedef kitlenizi ne zaman, nerede olacağını söylemeniz yeterlidir. Şehirde, plajda ya da dağda. Ekibimiz hedef kitlenizle mesajınızı sorunsuz buluşturur.

▪ Ekibimiz ürün ya da markanızla ilgili bilgi verebilir. Numune ya da broşür dağıtabilir. Üstelik ek bir maliyet getirmeden.

▪ Her türlü tanıtımımız için kullanabilirsiniz. Şehir içi kampanyalarda, açılışlarda, konser ve festivallerde, spor organizasyonları ve seçim kampanyalarında.Moving Board'u çalışırken izleyin!


Moving Board Kullanılan Kampanyalar