Hakkımızda

Medya 1 Reklamcılık, açıkhava reklamcılık sektöründe faaliyet göstermek amacıyla 2000 yılında kurulmuştur. Kadıköy ve Ataşehir ilçelerinde Billboard, Megaboard, Megalight ve Clp reklam üniteleriyle yer almaktadır. Açıkhava reklamcılığındaki bilgi birikimiyle 2008 yılında oluşturduğu Alternatif Reklamcılık markasıyla hedef kitle odaklı bire bir reklam anlayışını Türkiye'ye getirmiş ve sektöründe önde gelen pek çok marka için başarılı çalışmalara imza atmıştır.

ALTERNATİF MECRALAR KULLANIN, FARK YARATIN

Hedef kitleye ulaşmanın her geçen gün zorlaştığı günümüzde tüketicinin dikkatini çekmek için fark yaratabilmek gerekiyor. Fark yaratabilmenin yolu da geleneksel mecraların ulaşamadığı yerlere ulaşabilen ve klasik mecraların yapamadığı pek çok şeyi yapabilen dinamik, yenilikçi ve yaratıcı alternatif mecralardan geçiyor. Dünyada kabul görmüş ve her biri tasarım koruması altında olan pek çok alternatif mecrayı ALTERNATİF REKLAMCILIK adı altında bir araya getirdik ve sizinle buluşturduk. Kullanın, ses getirin, fark yaratın.

Alternatif reklam mecralarımızla;

Hedef kitlenizi şaşırtın

Hedef kitlenizin sosyal alışkanlıklarına göre bulunması muhtemel lokasyonlarda ve doğru zaman aralığında alternatif mecralarımızla karşılarına çıkarak onları şaşırtın.

Günün her saatinde hedef kitlenize ulaşın

Gündüz ya da gece fark etmeksizin günün her saatinde hedef kitlenize ulaşabilir, mesajınızı birebir iletebilirsiniz.

Mecraları kampanyanıza göre şekillendirin

Cut out görselleri ve 3D uygulamalar, laptop, 3G modem gibi teknolojik ekipmanlar ile kampanyanızı renklendirin, etkileyici sunumlar yapın.

Ekibimiz kampanyanızı birebir anlatsın

Eğitimli personelimiz hedef kitlenizden gelen soruları yanıtlayabilir, mecraların güçlü görsel etkisinin yanında kampanyanızı sözlü olarak da anlatabilir. Dilerseniz broşür ve ürün numunesi dağıtabilir.

Ürün ve hizmetlerinizi istediğiniz yer ve zamanda sergileyin

Mobil vitrin Van Board ve taşınabilir Showroom Board ile ürün ve hizmetlerinizi hedef kitlenizin ayağına kadar getirerek istediğiniz yer ve zamanda ürün deneyimi yaşatın.